2024 елның 27 сентябре, җомга

Бүген 27 сентябрьдә Спас муниципаль районының балалар бакчаларында тәрбияче һәм мәктәпкәчә хезмәткәр көненә багышланган бәйрәмнәр узды.

Бәйрәмдә балалар бакчасында тәрбияләнүчеләр генә түгел, кунаклар да-ветераннар, ата-аналар, район мәгариф бүлеге методисты да катнашты.

Балалар бакчасында тәрбияләнүчеләр кунакларны шигырьләр, җыр-биюләр белән сәламләделәр, ә «Антошка» балалар бакчасында концерт программасы әзерләделәр һәм балалар бакчасын тәмамлаучылар чыгыш ясадылар.

Күп кенә педагогларга һәм балалар бакчалары хезмәткәрләренә намуслы хезмәтләре өчен Спас муниципаль районы Башлыгының Рәхмәт хатлары, мәгариф бүлеге һәм балалар бакчасы грамоталары тапшырылды.

Бәйрәм Шәп булды!