Татарстан Республикасы Спас муниципаль районы башкарма комитеты «Татарстан ритмы» социаль үзгәрешләр лидерларының региональ инклюзив форумын үткәрү турында хәбәр итә.

2024 елның 3 мае, җомга

Татарстан Республикасы Спас муниципаль районы башкарма комитеты 2024 елның 20-22 маенда Яшел Үзән районында, Айша авыл җирлегендә, «МИРАС-Мирас» балалар сәламәтләндерү лагеренда узачак «Татарстан Ритм»социаль үзгәрешләр лидерларының региональ инклюзив форумын уздыру турында хәбәр итә.

«Татарстанның Ритм» форумында төбәкне һәм илне социаль проектлар аша үстерүгә омтылучы эшмәкәрләр җыелачак.

Чара Россия Федерациясе Хөкүмәте, Президент грантлары Фонды, Татарстан Республикасы Хөкүмәте, Казан шәһәре Мэриясе ярдәме белән оештырылачак. Форумның федераль координаторы-Түбән Новгород инвалидлар региональ иҗтимагый оешмасы "Ковчег«, ә региональ координаторы - » Татарстан Республикасы Эшкуарлыкка ярдәм фонды" коммерцияле булмаган микрокредит компаниясе (алга таба – Фонд).

Форум 18 яшьтән өлкәнрәк (шул исәптән инвалидлык белән) катнашучылар, шулай ук инклюзив гаиләләр һәм гаилә парлары өчен оештырыла.

Катнашу өчен территориаритм.РФ/tatarstan сайтында 2024 елның 10 маена кадәр гариза бирергә кирәк. Элемтә өчен контактлы зат: Газетдинова Гүзәл Наилевна Фондның социаль өлкә инновацияләр үзәгенең әйдәп баручы белгече, телефон: 8(843) 222-90-60 (доб.118).

Сезне чарада катнашырга чакырабыз!