Яшьләр парламенты 2020 елга нәтиҗә ясады

2021 елның 26 феврале, җомга

2021 елның 25 февралендә Болгар шәһәрендә Спас муниципаль районы Башкарма комитетының актлар залында Татарстан Республикасы Спас муниципаль районы Советы каршындагы Яшьләр парламентының 2 нче киңәйтелгән утырышы булды.

Утырышта 2 мәсьәлә каралды:

1. Спас муниципаль районы Советы каршындагы Яшьләр парламентының 2020 елгы эшенә йомгак ясау.

2. Яшьләр парламенты әгъзаларына таныклыклар тапшыру.

Утырышта катнаштылар:

- Спас муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе В. А. Осокин;

- Спас муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары Е. В. Савинов;

– Спас муниципаль районы Башкарма комитетының яшьләр эшләре, спорт һәм туризм бүлеге җитәкчесе А. Н.Вәлиәхмәтов.

– Татарстан Республикасы Дәүләт Советы каршындагы Яшьләр парламенты әгъзасы В. А. Олейничук;

– "Новая жизнь" район газетасы баш мөхәррире – «яңа Тормыш» - Е.И. Саможенова.

Спас муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе В.А. Осокин яшьләр парламенты әгъзаларына таныклыклар, шулай ук 2020 елда актив эш алып барганнары өчен Спас муниципаль районы Башлыгының Рәхмәт хатларын тапшырды.

Алга таба эшкә теләк сүзләре белән чыгыш ясады:

- Спас муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе урынбасары Е. В – Савинов;