Спас спортчылары Армия кул сугышы буенча Республика Беренчелегендә катнаштылар

2021 елның 19 феврале, җомга

2021 елның 13 февраленнән 14 февраленә кадәр Казан шәһәрендә АК БУРЕ спорт комплексында Татарстан Республикасы Спорт министрлыгы, шулай ук Татарстан Республикасы Армия кул сугышы федерациясе спорт чараларының бердәм календарь планы нигезендә Армия кул сугышы буенча Татарстан Республикасы беренчелеге узды, 2020 елның 26 - 28 марты көннәрендә Сочи шәһәрендә Россия беренчелегенә Татарстан Республикасы җыелма командасына сайлау уздырылды.

Барлыгы 22 команда, Татарстан Республикасы, Удмуртия Республикасы, Киров өлкәсе районнарыннан 250дән артык катнашучы катнашты.

Балалар бик яхшы әзерлекле иде, шуңа күрә көрәш каты һәм җитди узды.

Безнең Спас районыннан III урынны түбәндәгеләр яулады: - Кафаров Данил; Нигманов Данил; Пименов Глеб. 4 урын-Андриянов Данил һәм Волков Виктор.