Спас районы башлыгы Фәргать Мөхәммәтов Халыкара хатын-кызлар көне белән котлады!

2024 елның 8 марты, җомга

Кадерле хатын-кызлар!

Сезне якты язгы бәйрәм – Халыкара хатын-кызлар көне белән чын күңелдән котлыйм!

8 Март мәхәббәт, яз һәм матурлык тантанасын символлаштыра, яңа өметләр уята. Бу язның беренче бәйрәмендә без кадерле хатын-кызларыбызга: әниләребезгә, сестиләребезгә, апаларыбызга һәм кызларыбызга зирәклек һәм сабырлык, кайгыртучанлык һәм Игелек, күңел җылысы һәм Наз өчен чын күңелдән хөрмәт, ярату һәм рәхмәт белдерәбез.

Ягымлы хатын-кызлар! Сизгерлегегез һәм сабырлыгыгыз, зирәклегегез һәм аңлавыгыз өчен рәхмәт. Гаиләләрегездә һәрвакыт мәхәббәт һәм үзара аңлашу хөкем сөрсен, иртәгәсе көнгә ышанычны калдырмасын, якты өметләр тормышка ашырылсын! Бу матур язгы бәйрәмнең җылысы сезнең йөрәкләрегезне туганнарыгыз һәм якыннарыгызның бәхетле елмаюлары белән җылытсын. Сезгә игелекле һәм нык сәламәтлек, бәхет һәм иминлек, барлык эшләрдә уңышлар, матур бәйрәм кәефе!