2023 елның 20 марты, дүшәмбе

Мөлкәткә салым салу өлешендә салым суммалары, аванс түләүләре турында хәбәрнамәләрне тутыру һәм тапшыру тәртибе.

Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе салым түләүчеләрне "Оешмаларның мөлкәтенә салым салу өлешендә исәпләнгән салым суммалары, салымнар буенча аванс түләүләр турында хәбәрнамәләрне тутыру һәм тапшыру тәртибе"темасына вебинарга чакыра.

Чара 23 мартта 10: 00 сәгатьтә вебинар форматында узачак.

Вебинарда карарбыз:

1. Салымнарның исәпләнгән суммалары, салымнар буенча аванс түләүләре турында оешмалар мөлкәтенә салым (оешмалар мөлкәтенә салым, җир салымы, транспорт салымы) өлешендә белдерүләрне тутыру һәм тапшыру тәртибе.

Спикер:

Хисмәтуллина Альмира Ваяс кызы - Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсенең 2 нче камераль контроль бүлеге башлыгы урынбасары.

Трансляция барышында спикерларга кызыклы сораулар бирү мөмкинлеге гамәлгә ашырылачак. Сорауларны шулай ук «Фикер алышу өчен сораулар» бүлегенә алдан җибәрергә мөмкин.

Катнашу өчен:
"катнашам" басыгыз, чарага язылыгыз;

2 МБИС/с тизлектәге Интернет компьютер һәм Chrome браузеры (шулай ук iOs һәм Android өчен СБИС кушымтасында карарга мөмкин)әзерләгез;

вебинар алдыннан аңа сылтама ачыгыз һәм "вебинарга күчү" басыгыз.

Катнашу бушлай.