май, 2018 ел
җомга

Шәһәр урта мәктәпләренең унынчы класс укучылары Аида Сафина, Глеб Игнатьев һәм Динә Әхмәтвәлиева республиканың “Умники и умницы” интеллектуаль уены финалында чыгыш ясыйлар

Бүген Спас муниципаль район башлыгы К.А. Нугаев районда төзелеш объектларын карап чыкты һәм подряд оешмалары, район учреждения җитәкчелэре белән берлектә районда төзелеш объектлары буенча киңәшмә уздырды. Киңәшмәдә төзелү срокларының үтәлеше, капитал ремонт эшләре, культура көнкүреш торак объектларын һәм халыкны тузган торактан күчерү каралды.

Шәһәрдәге картлар һәм инвалидлар йортында волонтер һәм хәйрияче, күпләрнең хөрмәтен казанырга өлгергән Рәшит Зәйнетдин улы Зыятдинов булып китте.

Бу юлы эзтабарлар Алексеевск районының Войкино авыл җирлеге территориясендә эзләнүләрдә катнаштылар. Чираттагы хәтер вахтасы Гражданнар сугышы корбаннары истәлегенә багышланды.