июнь, 2017 ел
шимбә

Бүген эш сәфәре белән Болгар шәһәренә, ТР президентының ярдәмчесе Камиль Исхаков килде. Спас муниципаль район башлыгы Камиль Нугаевым белән берлектә, ул "Кол Гали" гостиницасында мунча комплексын төзү буенча киңәшмә уздырды.

Бүген  Спас мунципаль район башлыгы Камил Нугаев, балалар белем бирү сәламәтләндерү "Болгар" үзәгендә икенче сменасын тантаналы ачылуда катнашты. Шулай ук  ачулуда яшьләр һәм спорт бүлегенең башлыгы Ахтам Вәлиәхмәтов катнашты. Кунаклар балаларга яхшы ял һәм яхшы дуслар очратуларын теләделәр.

Татарстан мөселманнары Диния нәзарәте һәм шәхсән үз исемемнән ихластан Ураза гаете белән котлыйм! Динебезгә хөрмәт күрсәткән татарстанлыларга үземнең ихлас рәхмәтемне белдерәм.

Бүген Спас муниципаль районы башлыгы видеоконференция режимында атналык республика киңәшмәсендә катнашты. Аны Татарстан Республикасы Президенты Р. Н. Миңнеханов үткәрде.

Бүген Спас муниципаль районы башлыгы Нугаев К.А. район оешма җитәкчеләре катнашында киләсе атнада узачак чаралар буенча атналык киңәшмә уздырды

23 июнь көнне урта йорткуль авыл җирлегендә Спас муниципаль районының авыл җирлекләре башлыклары белән семинар узды. Авыл җирлекләре башлыклары мәдәният йортын, гаилә фермаларын карадылар. Семинар нәтиҗәләре буенча авыл мәдәният йортында киңәшмә үткәрелде.