Спас муниципаль район башлыгы К. А. Нугаевның көн нәтиҗәләре

2019 елның 3 сентябре, сишәмбе

Спас муниципаль район башлыгы К.А. Нугаев авыл җирлекләре башлыклары, предприятие һәм оешма җитәкчеләре белән атналык киңәшмә үткәрде. Киңәшмәдә районның узган атнадагы нәтиҗәләре һәм күрсәткечләре буенча фикер алыштылар һәм якындагы чорга эш планын формалаштырдылар.

Көннең икенче яртысында Камил Әсгатович мобиль поликлиниканың эше белән танышты. Поликлиника хәзерге вакытта Вожи авылында урнашкан, алга таба аны районның башка авыл җирлекләренә күчерү планлаштырыла.

Шуннан соң Спас муниципаль район башлыгы К.А. Нугаев Вожи авыл җирлегендә узган халык җыенында катнашты. Авыл мәдәният йортында җыеннан соң Кузнечиха авыл җирлеге артистлары катнашында концерт булды.

Көн ахырында Камил Әсгатович район кырларын карап чыкты. Ул урып-җыю эшләренең барышы һәм көзге культуралар чәчү барышы белән танышты.